Facebook
Instagram
Schrijf U in voor de
nieuwsbrief en blijf
op de hoogte...


Uw naam

Uw email adres
 

Totaal Inschrijvingen:390
Biopal.ML Landbouwproject Ons Team
Ons team ter plaatse


Peter Striegel

Founder, Project Management
Peter@biopal.be
+32.2 400 25 55
Laura Striegel

Project Management
laura@biopal.be
Tingalla Couma

Head of the local NGO ( Ald )
Tingalla@biopal.ML
Katleen Das

Public Relations
Katleen@biopal.be
Agim Gyler

Contactpersoon West-Vlaanderen
Agim@biopal.be
Gilbert Baudu

Contactpersoon Bedrijven
Gilbert@biopal.be